Sinds 2008GNEE RAILlevert al meer dan 18 jaar stalen rails van verschillende kwaliteiten. Stalen rails van GNEE worden sterk aanbevolen in China en in het buitenland. Met geavanceerde apparatuur produceert GNEE stalen rails van hoge kwaliteit die voldoen aan de eisen van de meeste landen. Standaard rail, geharde rail, heavy rail, light rail, kraanrail en andere typen zijn hier allemaal verkrijgbaar. Als een van de belangrijkste spoorwegleveranciers van China heeft GNEE RAIL gewerkt aan het leveren van economische groene spoorwegproducten over de hele wereld.

| Classificatie | Hoogte (mm) | Kop (mm) | Bodem (mm) | Dik (mm) | Gewicht (kg/m2) | |
| Lightrail | 8 KG/M | 65 | 25 | 54 | 7 | 8.42 |
| 9 KG/M | 63.5 | 32.1 | 63.5 | 5.9 | 8.94 | |
| 12 KG/M | 69.85 | 38.1 | 69.85 | 7.54 | 12.2 | |
| 15 KG/M | 79.37 | 42.86 | 79.37 | 8.33 | 15.2 | |
| 18 KG/M | 80 | 40 | 80 | 10 | 18.06 | |
| 22 KG/M | 93.66 | 50.8 | 93.66 | 10.72 | 22.3 | |
| 24 KG/M | 107 | 51 | 90 | 10.9 | 24.46 | |
| 30 KG/M | 107.95 | 60.33 | 107.95 | 12.3 | 30.1 | |
| Zwaar spoor | 38 KG/M | 134 | 68 | 114 | 13 | 38.733 |
| 43 KG/M | 140 | 70 | 114 | 14.5 | 44.653 | |
| 45 KG/M | 145 | 67 | 126 | 14.5 | 45.546 | |
| 50 KG/M | 152 | 70 | 132 | 15.5 | 51.514 | |
| 60 KG/M | 176 | 73 | 150 | 16.5 | 60.64 | |
| Kraan spoor | KW 70 | 120 | 70 | 120 | 28 | 52.8 |
| KW 80 | 130 | 80 | 130 | 32 | 63.69 | |
| KW 100 | 150 | 100 | 150 | 38 | 88.96 | |
| KW 120 | 170 | 120 | 170 | 44 | 118.1 | |
Het spoorwegmetaal, algemeen bekend als treinspoorstaal, is speciaal staal in metallurgische producten dat voornamelijk wordt gebruikt voor spoorrails. De rail draagt het gewicht en de dynamische belasting van de trein. Het oppervlak slijt en het hoofd wordt geraakt. Ook de rail is onderhevig aan grote buigspanningen. De ingewikkelde pers en langdurige service- brengen schade aan de rails aan het licht.
Welk metaal wordt gebruikt voor rails?
Spoorbanen zijn voornamelijk gemaakt van staal van hoge-kwaliteit, met name hoog-koolstofstaal of gelegeerd staal met toegevoegd mangaan, chroom of vanadium voor de superieure hardheid, sterkte en slijtvastheid die nodig is om zware belastingen en wrijving van treinen te weerstaan. Verschillende kwaliteiten (zoals R260, R350HT) en warmtebehandelingen creëren gespecialiseerde rails voor bochten, hoge-snelheidslijnen en wissels, waardoor duurzaamheid en veiligheid worden gegarandeerd.

| Q235B | Mechanische eigenschap | Chemische samenstelling (%) | |||||||||
| Opbrengststerkte | Treksterkte | Verlenging | Hardheid | C | Si | Mn | S | P | |||
| MPa | kg/mm² | MPa | kg/mm² | min | HB | Kleiner dan of gelijk aan | Kleiner dan of gelijk aan | Kleiner dan of gelijk aan | |||
| Groter dan of gelijk aan | Groter dan of gelijk aan | ||||||||||
| 235 | 24 | 375-460 | 38-47 | 26% | 0.12-0.22 | 0.35 | 0.30-0.70 | 0.045 | 0.045 | ||
| 55Q | Mechanische eigenschap | Chemische samenstelling (%) | |||||||||
| Opbrengststerkte | Treksterkte | Verlenging | Hardheid | C | Si | Mn | S | P | |||
| MPa | kg/mm² | MPa | kg/mm² | min | HBW | Kleiner dan of gelijk aan | Kleiner dan of gelijk aan | ||||
| Groter dan of gelijk aan | Groter dan of gelijk aan | Groter dan of gelijk aan | Groter dan of gelijk aan | Groter dan of gelijk aan | |||||||
| 685 | 69 | 197 | 0.50-0.60 | 0.15-0.35 | 0.60-0.90 | 0.04 | 0.04 | ||||
| Staalkwaliteit | C(%) | Si | Mn | Cr | V | P | S | Treksterkte (Rm/MPa) |
| U71Mn | 0.65~0.76 | 0.15~0.58 | 0.70~1.40 | – | – | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Groter dan of gelijk aan 880 |
| U75V | 0.71~0.80 | 0.50~0.80 | 0.75~1.05 | – | 0.04~0.12 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Groter dan of gelijk aan 980 |
| U78CrV | 0.72~0.82 | 0.50~0.80 | 0.70~1.05 | 0.30~0.50 | 0.04~0.12 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,030 | Groter dan of gelijk aan 1080 |
| U77MnCr | 0.72~0.82 | 0.10~0.50 | 0.80~1.10 | 0.25~0.40 | – | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,025 | Groter dan of gelijk aan 980 |
| U76CrRE | 0.71~0.81 | 0.50~0.80 | 0.80~1.10 | 0.25~0.35 | 0.04~0.08 | Kleiner dan of gelijk aan 0,035 | Kleiner dan of gelijk aan 0,025 | Groter dan of gelijk aan 1080 |
De mechanische eigenschap van spoormetaal
Kracht
Het vermogen van de rail om vervorming en schade onder belasting te weerstaan. Het wordt vaak uitgedrukt in termen van sterktelimiet, vloeigrens en andere indicatoren. De sterktelimiet (treksterkte) betekent dat het metalen materiaal bestand is tegen de trekbelasting en de maximale spanning die niet kan worden vernietigd. De vloeigrens (vloeigrens) verwijst naar de spanning waarbij het metalen materiaal nog steeds aanzienlijke plastische vervorming kan veroorzaken zonder de belasting te vergroten. De eenheid is Mpa.
Plasticiteit
Het metalen materiaal onderging aanzienlijke vervorming zonder schade onder de belasting en kan de vervormde vorm behouden nadat de belasting is geannuleerd. Het wordt vaak uitgedrukt in termen van rek en krimp. De rek is het percentage van de verhouding tussen de gekalibreerde lengte en de oorspronkelijk gekalibreerde lengte nadat het monster is gebroken. De sectiekrimp is het percentage van de verhouding tussen de vermindering van het breukgebied van het monster en het oorspronkelijke enthalpiegebied.

Hardheid
Het vermogen van een metalen materiaal om weerstand te bieden aan het indrukken van een ander, harder voorwerp (materiaal) in het oppervlak. Volgens verschillende meetmethoden kan het worden onderverdeeld in Brinell-hardheid (HB) en Rockwell-hardheid (HRC).
De praktijk heeft bewezen dat er een zekere overeenkomst bestaat tussen hardheid en sterkte, die kan worden benaderd volgens de Brinell-hardheidswaarde.
Bereken de treksterkte van het materiaal. Zoals koolstofarm staal 6b≈0.36HB, koolstofstaal 6b≈0.34HB.

Weerstand
Het vermogen van metalen materialen om schokbelastingen te weerstaan zonder schade. De taaiheid van metalen materialen kan worden gemeten met de kerfslagproef en uitgedrukt in de kerftaaiheidswaarde k in kJ/m2.
Vermoeidheid sterkte
Onder invloed van wisselende belasting breekt het materiaal. Het vermogen van metalen materialen om weerstand te bieden aan vermoeiing wordt gemeten aan de hand van de vermoeiingssterkte. Vermoeiingssterkte is de maximale spanning van een metalen materiaal onder herhaalde wisselende belastingen zonder falen.
BijGNEE RAIL, zijn wij gespecialiseerd in het leveren van een volledig assortiment railcomponenten, waaronder heavyrail-, lightrail-, kraanrail- en railbevestigingen, evenals bijpassende hoogwaardige railclips en bevestigingsoplossingen. Ondersteund door strikte kwaliteitscontrole en industriële certificeringen, zijn onze producten ontworpen om te voldoen aan internationale normen en uiteenlopende projecteisen.






